Get Adobe Flash player

Sukcesy 2014

 

Smilowski Adrian / Kupka Gabriel

 

Mistrzostwo Polski 2014

 

Kategoria "A"           2 Przodownik

Kategoria "Mlode"  29 Przodownik G.Kupka

Kategoria "Mlode"  50 Przodownik A.Smilowski

 

Konkurs Redakcji Hodowca 2014

 

10 Samiczka Polski  14 Kon. 5853,030 km

 

Mistrzostwo Regionu III 2014

 

Kategoria "A"    Mistrz

Kategoria "C" 28 Przodownik

Kategoria "D" 20 Przodownik

Kategoria "Mlode" 3 Przodownik G.Kupka

Kategoria "Mlode" 6 Przodownik A.Smilowski

 

Mistrzostwo Okregu Katowice 2014

 

Kategoria "A"  Mistrz

Kategoria "C" 17 Przodownik

Kategoria "D" 15 Przodownik

Kategoria "Mlode" 1 Przodownik G.Kupka

Kategoria "Mlode" 4 Przodownik A.Smilowski

 

Mistrzostwo Rejonu 5 Ziemi Rybnickiej

 

"Mistrzostwo Tradycyjne"  Mistrz

                             Kat. "A"  Mistrz

                             Kat. "C"  Mistrz

                             Kat. "D"  2 Przodownik

1Lotnik rejonu 5 Ziemi Rybnickiej 14/14

 

Sukcesy 2013

 

Smilowski Adrian / Kupka Gabriel


Mistrzostwa Polski


43 Przodownik "GMP" 1410,08

 

Mistrzostwo Regionu III SLASK


11 Przodownik "GMP"
6 Przodownik KAT. "B"
54 Przodownik KAT "D"
17 Przodownik KAT "M"
12 Przodownik KAT "MLODE" (Smilowski)
17Przodownik KAT "MLODE" (Kupka)

 

Okreg Katowice


5 Przodownik KAT "GMP"
3 Przodownik KAT "B"
5 Przodownik KAT"M"
37 Przodownik KAT "D"
44 Przodownik Mistrzostwo Tradycyjne
8 Przodownik KAT "MLODE"
11 Przodownik KAT "MLODE"


Mistrzostwo Rejonu 5 Ziemi Rybnickiej


II Mistrz Mistrzostwo Tradycejne
1 Miejsce KAT "GMP"
1 Miejsce KAT "B"
1 Miejsce KAT "M"
4 Miejsce KAT "D"

 

Oddzial Pilchowice


Mistrz Oddzialu Pilchowice
1 Miejsce Loty pow. 500 km
1Miejsce Loty pow. 700 km
2 Miejsce Loty do 500km
1 Miejsce Mistrzostwo Tradycyjne Okregu Katowice
Mistrz Oddzialu Pilchowice "Mlode"


5 X 1 konkurs
2 x 7 konkurs
3 x 3 konkurs

 

 

 

Sukcasy 2012

 

Smilowski A / Kupka G

 

Mistrzostwo Regionu III Slask

 

Kat "B"  12 Przodownik

Kat "D"  31 Przodownik

 

Mistrzostwo Okregu Katowice

 

Kat "A"  51 Przodownik

Kat "B"   6 Przodownik

Kat "C" 38 Przodownik

Kat "D" 22 Przodownik

 

Mistrzostwo Rejonu Ziemi Rybnickiej

 

Mistrz    -  Mistrzostwo Tradycyjne

Kat. "A"- II Przodownik

Kat. "B" -Mistrz

Kat. "C" -Mistrz

Kat. "D" -Mistrz

 

Oddzil Pilchowice

 

Mistrz- Mistrzostwo Tradycyjne

Mistrz-Loty do 500 km

Mistrz-´Loty powyrzej 500km

Mistrz- Loty powyrzej  700km

 

 

Internatzinale Internet Meisterschaften (Niemcy)

 

6 Miejsce Internatzionale Internet Meisterschaften (Dorosle)

 

 

 

 

 SUKCESY 2011

 

Mistrzostwo Olimpijskie Gołębi Młodych 2011

23 Przodownik  w Polsce( Mlode)

 

Region Slask

7 Przodownik Mistrzostwo Olimpijskie GMP (Mlode)

 

Okręg Katowice

4 Przodownik Mistrzostwa Olimpiiskie (Mlode)

Przodownik Mistrzostwo Tradycyjne (Dorosle)

43 Przodownik Mistrzostwa GMP (Dorosle)

Przodownik Mistrzostwa KAT „B“(Dorosle)


Rejon 5 Ziemi Rybnickiej

18 Przodownik Mistrzostwo Tradycyjne

Mistrz Rejonu 5 Kategoria GMP

II-Vice Mistrz Kategoria “ B”

II-Przodownik Kategoria “D"


Internacionale Internet Maisterschaften (Niemcy)

12 Miejsce Interncionale Internet Meisterscheften (Dorosle)

1 Miejsce Interncionale Internet Meisterscheften (Mlode)

 

8 X 1 Konkurs

1x 3869 gol – 162km
1 x 1075 gol - 262km
1,2,3 x 1547 gol - 262km
1x 3002 gol - 120km
1x 2943 gol - 162km
1x 2663 gol – 228km
1x 2089 gol – 248km
1x 1829gol – 266km

 

DV 06723 07 1716 „Didi 1716“

1 Konkurs z lotu Oława /15663 gołębi
1 Konkurs z lotu Świnoujscie /10583 gołębi
1 Konkurs z lotu Gorzów Wielkopolski / 2365 gołębi
1 Konkurs z lotu Gorzów Wielkopolski / 2249 gołębi
1 Konkurs z lotu Oława / 4837 gołębi
1 Konkurs z lotu Gorzów Wielkopolski / 893 gołęb

 

Sukcesy 2010

 

Region III

Mistrz Regionu III kategori - Młode

 

Okreg Katowice 
Mistrz Okregu Katowice kategori –Młode
78 Przodownik Okreg Katowice Mistrzostwo Tradycyjne

 

Rejon Ziemi Rybnickiej
Mistrz Rejonu nr.5 Ziemi Rybnickiej kat. „A“ Sport
11 przodownik Rejonu nr.5 Ziemi Rybnickej
4 Przodownik Oddzial Pilchowice
II-Vice Mistrz Sekcji Zernica
Mistrz Sekcji Zernica - Młode
I –Vice Mistrz Oddzial Pilchowice – Młode
6 Miejsce Internazionale Internet Meisterschaften –Mlode

 

5x 1 konkurs

1 Konkurs z lotu Oława 15663 gołębi
1 Konkurs z lotu Świnoujscie 10583 gołębi
1 Konkurs z lotu Gorzów Wielkopolski 2365 gołębi
1 Konkurs z lotu Gorzów Wielkopolski 2249 gołębi
1 Konkurs z lotu Gorzów Wielkopolski 893 gołębi

 

Sukcesy 2009

 

3-Przodownik Ziemi Rybnickiej

Mistrz Ziemi Rybnickiej w Lotach do 500 km

I-Przodownik Oddzial Pilchowice

Mistrz Oddzial Pilchowice Loty do 500 kmII-Vce

Mistrz Sekcja Zernica

Mistrz Sekcja Zernica Loty do 500 km
1 x1 konkurs Region Zieni Rybnickiej (ca 14000 gol)
3x1 konkurs oddzial Pilchowice (ca 4000 gol)
5x1 konkurs sekcja Zernica (ca 1200 gol)

25-Przodownik Regiom III (Golebie Mlode)

9-Przodownik Okreg Katowice (Golebie Mlode)

I-Vce Mistrz Oddzial Pilchowice (Golebie Mlode)
Mistrz Sekcja Zernica (Golebie Mlode)
1 Lotnik Oddzial Pilchowice (Golebie Mlode)

 

Sukcesy 2008

II V-ce Mistrz Okręgu Katowice kat. "A" coef 97,62
II V-ce Mistrz Regionu III kat. "A"
Mistrz Ziemi Rybnickiej kat "A"
Mistrz sekcji Żernica (Gołębie Młode)
1 Lotnik Oddziału Pilchowice (Gołębie Młode)
2x1 konkurs Oddział Pilchowice
4x1 konkurs Sekcja Żernica